Prostredníctvom našich projektov

chceme v období piatich rokov pomáhať hlavne v oblasti vzdelávania detí a v podpore dospievajúcich. Sme totiž presvedčení, že práve oni sú najdôležitejšou skupinou spoločnosti.  

GetOutside

ZAPOJENÉ VYSOKÉ ŠKOLY

CIELE

O PROJEKTE

PARTNERI

KONTAKT

Databáza od študentov pre študentov vychádza zo spolupráce slovakAgape a vysokých škôl na Slovensku. Predstavuje miesto, kde študenti zdieľajú svoje poznatky zo štúdia v zahraničí od informácii o školách, kurzoch aj vyučujúcich, až po odporúčania na ubytovanie či trávenia voľného času. Cieľom databázy Get Outside je predstaviť možnosti štúdia v zahraničí podľa zvolených preferencii. Projekt má poskytnúť platformu pre najlepšie rozhodnutie študenta a neskôr ho motivovať, aby sa podelil s vlastnými skúsenosťami a poskytol tak ďalšie informácie novým uchádzačom.

Projektový plán

Horami dolami

O PROJEKTE

CIELE

PARTNERI

ZAPOJENÉ OBCE, TURISTICKÉ CENTRÁ ...

KONTAKT

Veríme, že treba dbať na históriu, zvyky a tradície v našej krajine, a preto ich chceme podporovať prostredníctvom projektu Horami dolami. Jeho cieľom je vytvoriť mobilnú aplikáciu, ktorá bude slúžiť ako navigácia a zároveň sprievodca po miestach, o ktorých sa bežne nevie a nepíše, ako napríklad Lipová alej vysadené pre cisárovnú Sisy na ceste z Dudiniec k maďarským hraniciam. Mobilná aplikácia je určená všetkým vekovým kategóriám - deťom, dospelým aj seniorom, a jej hlavným zámerom je motivovať ľudí, aby sa zaujímali o svoje okolie, lepšie ho spoznávali a boli hrdí na to, odkiaľ pochádzajú. Dosiahnuť to chceme jednoducho - zvedavosťou a poznaním.

Projektový plán

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon